Uroczysta atmosfera, podniosły nastrój i łzy wzruszenia towarzyszyły wszystkim podczas uroczystości pożegnania przedszkola przez naszych absolwentów.

Magiczną, jedną, jedyną w roku "Noc Świętojańską" zwaną też "Nocą Sobótki" mogły przeżyć nasze przedszkolaki.

Święto Granitu Strzegomskiego, już po raz czwarty organizowane pod taką nazwą jest największą imprezą plenerową w naszej gminie.

Z myślą o nowo przyjętych dzieciach do naszego przedszkola zorganizowaliśmy zajęcia adaptacyjne.

Na obrzeżach Wrocławia tętni zdrowym i wesołym życiem Wioska Indiańska Pocahontas. To malowniczo położone miejsce,w którym program gier i zabaw kładzie nacisk na ekologię i życie w zgodzie z naturą odwiedziły nasze przedszkolaki.

Wycieczka do Kopalni Węgla w Nowej Rudzie była niecodzienną atrakcją dla naszych przedszkolaków.

W dniu 10 czerwca 2014r każdy nasz przedszkolak mógł się poczuć jak prawdziwy ogrodnik. W ogrodzie przedszkolnym w promieniach pięknego słońca odbyły się warsztaty ogrodnicze w ramach akcji "Dzieciaki Sadzeniaki" prowadzonej przez pracowników Leroy Merlin w Świdnicy.

Dnia 9 czerwca w optymistycznych nastrojach wyruszyliśmy na wycieczkę autokarową do Karkonoskiego Parku Narodowego w Szklarskiej Porębie.

Nasze przedszkolaki bardzo lubą zajęcia związane z tematyką budowy Ziemi. W kącikach przyrody gromadzą różnorodne skały i kamienie szlachetne, zbierają różnorodne ilustracje tworząc piękne albumy.

Dziecięca radość, zabawa i niespodzianki towarzyszyły naszym przedszkolakom podczas dwudniowych obchodów najmilszego dla nich święta Dnia Dziecka.