Nasze przedszkolaki uczestniczyły w cudownym wydarzeniu - 29 Międzynarodowym Festiwalu Folkloru w Strzegomiu ,,Śniadanie na trawie".

Magiczną, jedyną w roku Noc Świętojańską przeżywały nasze przedszkolaki.

Uroczysta atmosfera, podniosły nastrój i łzy wzruszenia towarzyszyły wszystkim podczas uroczystości pożegnania przedszkola przez naszych absolwentów.

Euro 2020 - w radosnej sportowej atmosferze rozegraliśmy dwa mecze.

Podsumowaniem realizacji projektu ekologicznego "Małe dzieci segregują śmieci" było uroczyste wręczenie nagród za udział w konkursie rodzinnym - "Ekozasady znamy, razem o środowisko dbamy".

Korzystając ze słonecznej pogody urządziliśmy w ogrodzie przedszkolnym optymistyczny plener malarski.

Gratulujemy Karolince Dąbrowskiej z grupy Stokrotki za zajęcie I miejsca w gminnym konkursie plastycznym ,,Kwiaty dla mamy" zorganizowanym przez Przedszkole Specjalne Nr 7 w Strzegomiu.

Bajkowo, kolorowo i radośnie było dzisiaj w naszym przedszkolu.

Dziś jeden dzień najpiękniej w mym sercu jaśnieć musi, bo dzisiaj jest dzień mojej Kochanej Mamusi

Uroczyście obchodziliśmy X Ogólnopolskie Święto Optymizmu.