Chociaż lato w pełni i trwają wakacje to jednak część przedszkolaków spędza je w przedszkolu. W miesiącu lipcu w Przedszkolu nr 2 "Miś Uszatek" prowadzone są zajęcia dla dzieci ze wszystkich przedszkoli w gminie.

W miesiącu lipcu odbyły się zajęcia adaptacyjne dla nowo przyjętych dzieci do naszego przedszkola.

6-latki zakończyły swoją edukację przedszkolną podczas pożegnalnej uroczystości. Starszaki zaprezentowały się w ostatnim programie artystycznym, a dzieci młodsze pożegnały ich wierszami i piosenkami.

Nasze najmłodsze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Palmiarni w Wałbrzychu.

Realizując projekt ekologiczny starszaki uczestniczyły w zajęciach warsztatowych prowadzonych przez pracowników Centrum Edukacji Ekologicznej "Salamander" w Myśliborzu.

Dnia 15 czerwca grupa czterolatków z rodzicami wybrała się do Wrocławskiego ZOO. Pogoda dopisała, świeciło piękne słońce.

Już po raz piąty nasze przedszkolaki wzięły udział w V Spartakiadzie Przedszkolaka. W siedmiu konkurencjach rywalizowały zespoły z 5 przedszkoli.

W ramach realizacji projektu ekologicznego dzieci wyjechały na wycieczkę do Ogrodu Botanicznego i Muzeum Przyrody we Wrocławiu.

Nasze przedszkole to optymistyczne dzieci, optymistyczny personel oraz optymistyczni rodzice. Można się było o tym przekonać 1 czerwca.

Dzień matki to wyjątkowy uroczysty dzień. Wszystkie dzieci zaprosiły swoje mamy do przedszkola.