W dniu 18.06.2007 r. w sali SCK w Strzegomiu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie sześciolatków. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim nauczycielom, pracownikom przedszkola i rodzicom za współpracę. Zaproszonym gościom i sponsorom wręczyła dyplomy z podziękowaniami. Starszaki pożegnały się pięknym koncertem. Na pamiątkę pobytu w przedszkolu wychowawcy uroczyście wręczyli dzieciom pamiątkowe dyplomy z tablem oraz książeczki z dedykacją. Życzymy naszym absolwentom samych sukcesów oraz miłych wspomnień z życia przedszkolnego.

W związku ze zbliżającym się Dniem Ojca, do naszego przedszkola dzieci i panie zaprosiły tatę Sebastiana Dudzika, który jest strażakiem.

W dniu 13 .06.2007 r. nasze przedszkole odwiedziły Bajkowe Postaci: Kot w butach, Czerwony Kapturek, Kubuś Puchatek i Baba Jaga.

Piękne kolorowe kwiaty, balony, girlandy, postacie z bajek witały dzieci w dniu ich Święta. W tym dniu na dzieci czekało w przedszkolu wiele atrakcji.

W Sali SCK odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki. Dzieci ze wszystkich grup wiekowych wystąpiły w programie artystycznym przygotowanym z tej okazji.

Rywalizacja sportowa dla dzieci to źródło wielu radości. W tym roku w Strzegomskiej Hali Sportowej odbyła się Spartakiada Przedszkolaka.

Dnia 29.04.2007 r. sześciolatki pojechały na wycieczkę autokarową do Cieplic. W teatrze dzieci obejrzały przedstawienie Pt. „Porwanie w Tuturlistnie".

Wiosną, po zimowym odpoczynku wszystko budzi się do życia. Świat przyrody obejmują dynamiczne zmiany.

Z okazji Dnia Służby Zdrowia, dzieci wraz z nauczycielkami udały się z wizytą do Strzegomskiego Centrum Medyczno- Diagnostycznego.

Stało się już tradycją, że co roku obchodzimy urodziny swojego patrona, czyli Misia Uszatka. Podobnie jak w ubiegłych latach i w tym roku, zabawy było co nie miara.