Z radością uczestniczyliśmy w Gminnym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej, który odbył się w Publicznym Przedszkolu Nr 1 w Strzegomiu.

Na znak solidarności z osobami z autyzmem przyłączyliśmy się do obchodów "Światowego Dnia Świadomości Autyzmu".

W naszym przedszkolu już Święta. Tradycyjnie spotkaliśmy się wszyscy na uroczystym śniadaniu wielkanocnym.

Nasze przedszkolaki pięknie zaprezentowały się na Jarmarku Wielkanocnym. Było cudownie.

"Wiosno przybywaj nie zwlekaj, każdy na Ciebie czeka".

W promieniach wiosennego słońca powitaliśmy Panią Wiosnę

Cudowne chwile spędziły nasze Słoneczka na zajęciach ze swoimi rodzicami.

"Zabawy z zaczarowaną kropelką wody" to cykl zajęć, podczas których nasze przedszkolaki badały, doświadczały, eksperymentowały z wodą i świetnie się bawiły

"Małymi krokami do sukcesu". Realizując program edukacji matematycznej uczymy dzieci kodowania i programowania z wykorzystaniem robota edukacyjnego Photon.

Certyfikaty naszego przedszkola