Pyra, kartofel, brambor, grula. Ziemniak niejedno ma imię. Przedszkolaki świętowały Dzień Ziemniaka

Dziewczynki nie zapomniały o swoich kolegach i uczciły ich święto zapraszając do dobrej zabawy.

Przedszkolaki podczas spotkania z policjantami uczyły się zasad bezpieczeństwa w domu, w przedszkolu, na jezdni i najbliższym środowisku.

Nasze przedszkolaki z radością przywitały Panią Jesień

Radośnie i kolorowo było w przedszkolu. "Dzień Przedszkolaka" to dzień świętowania wszystkich przedszkolaków.

Przedszkolaki z wielką ochotą przystąpiły do tegorocznej akcji "Sprzątanie Świata"

Wycieczka do ZOO we Wrocławiu była kolejną przygodą jaką przeżyły przedszkolaki z grupy Słoneczka i Stokrotki

"Miś Uszatek wita dzieci i rodziców w przedszkolu". Pójście do przedszkola jest ważnym etapem dla każdego dziecka jak i rodzica.

Nasze przedszkolaki uczestniczyły w cudownym wydarzeniu - 29 Międzynarodowym Festiwalu Folkloru w Strzegomiu ,,Śniadanie na trawie".

Magiczną, jedyną w roku Noc Świętojańską przeżywały nasze przedszkolaki.

Certyfikaty naszego przedszkola