O nas

Nasze przedszkole ,,Miś Uszatek" jest miejscem, w którym zapewniamy dzieciom radość i bezpieczeństwo, profesjonalną opiekę i edukację. U nas każde dziecko odkrywa i rozwija swoje zainteresowania i talenty. Cechuje nas optymizm, bo nasze przedszkole jest optymistyczne, w którym wszyscy uczymy się dobroci, radości, uśmiechu, przyjaźni, empatii i wzajemnego szacunku. Chcemy, aby uśmiech malował buzie pełne szczęścia i radości naszych przedszkolaków.

To nie nasze Przedszkole jest wyjątkowe, to Dzieci które do nas przychodzą są wyjątkowe.

 

Dyrektor przedszkola - mgr Wiesława Górka

Mam przyjemność już od 27 lat być dyrektorem naszego Optymistycznego Przedszkola "Miś Uszatek". Z przedszkolem związana jestem od początku swojej pracy zawodowej. Należę do grona szczęśliwych osób, dla których praca z dziećmi jest prawdziwą przyjemnością, a ich szczęście i uśmiech daje mi wiele satysfakcji i radości.

 

 Grupa "Misie"

Nasze Panie: Monika i Wiesia

Oto my, najmłodsze przedszkolaki z Misia Uszatka. Jesteśmy "Misie" małe, przedszkolaki wprost wspaniałe. Uśmiechnięte z nas maluchy, bardzo dzielne co dzień zuchy. Radosne mamy miny, bo z Misiem Uszatkiem codziennie się bawimy. Za mamą nie płaczemy, bo w przedszkolu bardzo dobrze się czujemy

 

Grupa "Motylki"

Nasze Panie: Marysia i Edytka

My jesteśmy "Motylki". W naszym optymistycznym przedszkolu bawimy się przez wszystkie chwilki. W podróż po kolorowych kartkach bajek codziennie się wybieramy, aby ich zaczarowany świat był dla nas znany. Zabawa, śpiew i taniec, to dla nas radosne wyzwanie. Do pracy ochoczo się zabieramy i kodeksu dobrego zachowania przestrzegamy, bo dla Motylków najważniejszym zadaniem jest cieszyć się dobrym wychowaniem. Odkrywamy tutaj swoje zdolności, czas więc nam mija w wielkiej radości. 

 

Grupa "Słoneczka"

Nasze Panie: Agnieszka i Asia

My jesteśmy "Słoneczkami", uśmiechniętymi pięciolatkami. Piękną salę tutaj mamy z przeróżnymi kącikami, z których co dzień korzystamy. Gdy Słoneczkiem się zostaje, wtedy wszystko chce się wiedzieć, pięknie bajkę opowiedzieć, śpiewać, tańczyć i rysować. Znać zasady wychowania i przyrody szanowania. I my właśnie to robimy, świetnie przy tym się bawimy. W naszej grupie jest super!

 

Grupa "Stokrotki"

Nasze Panie: Danusia i Basia

My "Stokrotki" się nazywamy. Zawsze dla każdego piękny uśmiech mamy. Do optymistycznego przedszkola z radością uczęszczamy i z pełnym optymizmem do nauki się zabieramy. Zajęć mamy tu bez liku, każdy o tym dobrze wie. Chcemy uczyć się, śpiewać, tańczyć i malować, aby do szkoły dobrze się przygotować. Każdego starszaka taka przyszłość czeka, by wyrosnąć na mądrego i dobrego człowieka.

 

Kadra pedagogiczna

Kadrę pedagogiczną stanowią wykształceni i doświadczeni nauczyciele. Są to odpowiednio przygotowani refleksyjni i twórczy pedagodzy, osiągający wysokie efekty w pracy z dziećmi w zakresie rozwijania ich potencjalnych możliwości oraz rozbudzania ciekawości poznawczej.

Dyrektor przedszkola - mgr Wiesława Górka.

Nauczyciel dyplomowany. Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym (wychowanie przedszkolne, wczesnoszkolna edukacja zintegrowana). Studia podyplomowe "Organizacja i zarządzanie w oświacie".

Nauczyciel - mgr Edyta Bogacz.

Nauczyciel dyplomowany. Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym (wychowanie przedszkolne, nauczanie początkowe). Studia podyplomowe "Biomechanika w korekcji wad postawy ciała". Kurs kwalifikacyjny "Pedagogika M. Montessorü".

Nauczyciel - mgr Joanna Łamacz.

Nauczyciel kontraktowy. Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym (wychowanie przedszkolne, kształcenie wczesnoszkolne).

Nauczyciel - mgr Maria Zych.

Nauczyciel dyplomowany. Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym (edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne). Terapia specyficznych trudności w uczeniu się.

Nauczyciel - mgr Barbara Polinkiewicz.

Nauczyciel dyplomowany. Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym (wychowanie przedszkolne, kształcenie wczesnoszkolne).

Nauczyciel - mgr Agnieszka Zabijak.

Nauczyciel dyplomowany. Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym (wychowanie przedszkolne). Studia podyplomowe: "Informatyka dla nauczycieli", Organizacja i Zarządzanie w Oświacie.

Nauczyciel - mgr Danuta Zbożeń.

Nauczyciel mianowany. Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym (wychowanie przedszkolne, kształcenie wczesnoszkolne).

Nauczyciel - mgr Anna Kotowska

Nauczyciel kontraktowy. Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym (edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne i terapia pedagogiczna). Studia podyplomowe (język angielski)

Nauczyciel - mgr Dorota Mazur

Nauczyciel dyplomowany. Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym (pedagogika opiekuńczo-wychowawcza), studia podyplomowe (logopedia ogólna)

Nauczyciel - mgr Agnieszka Marczak

Nauczyciel mianowany. Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym (teologia) 

Nauczyciel - mgr Dorota Mazurek

Nauczyciel dyplomowany. Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym (język angielski)

Wszyscy nauczyciele to zespół zgranych i kreatywnych osób, dla których praca z dziećmi jest nie tylko życiową aspiracją lecz także wyzwaniem, do którego przykładają się z wielką kompetencją i pasją. Uśmiech na twarzy, serdeczność, cierpliwość to klucz do serc i umysłów naszych wychowanków. 

 

Czytany 2582 razy
Więcej w tej kategorii: Zobacz nasze przedszkole »

Certyfikaty naszego przedszkola