Wycieczka do Karkonoskiego Parku Narodowego.

Dnia 9 czerwca w optymistycznych nastrojach wyruszyliśmy na wycieczkę autokarową do Karkonoskiego Parku Narodowego w Szklarskiej Porębie.

Wycieczkę zaplanowaliśmy w ramach realizacji projektu ekologicznego "Z przyrodą żyjemy w zgodzie bo o Ziemię dbamy co dzień". Pierwszym punktem wycieczki był Park Dinozaurów, gdzie dzieci odbyły podróż w czasie śladami prehistorycznych stworzeń. Ścieżka edukacyjna z naturalnej wielkości figurami dinozaurów w scenerii pięknego lasu pozwoliła nam poczuć klimat sprzed milionów lat. Po przejściu całej trasy w cieniu na ławeczkach z przyjemnością i wielkim apetytem zjedliśmy drugie śniadanie. Ogromną atrakcją dla przedszkolaków był spacer po górskich szlakach Karkonoskiego Parku Narodowego nad wodospad Szklarki gdzie z zachwytem podziwiały piękno górskiego krajobrazu. Pomimo długiego przejazdu autokarem dzieci wróciły zachwycone, pełne wrażeń i uśmiechu.