Drodzy Rodzice!
Od 16 kwietnia 2020 r. dostępne są listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do Publicznego Przedszkola Nr 2 im. Misia Uszatka w Strzegomiu. Informacja telefoniczna w godz. 9.00 - 14.00 pod numerem: 74 649 12 40

Listy z nazwiskami kandydatów zakwalifikowanych i nie zakwalifikowanych zostaną podane do publicznej wiadomości wg harmonogramu rekrutacji tj. 06.04.2020 r.

Przedszkolaki uczestniczyły w seansie edukacyjnym w mobilnym planetarium.

Podczas realizacji projektu ,,Kosmos blisko nas'' nasze przedszkolaki poznawały tajemnice kosmosu.

Dzień Mistrza Sportu - to sportowy i radosny dzień w naszym przedszkolu.

Karnawał to czas kiedy przedszkole zamienia się w baśniową krainę. W tym roku bal karnawałowy odbył się w baśniowej fantastycznej konwencji bajki ,,W Krainie Lodu''.

"Z serca życzenia składamy'' koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Nawet malutkie serduszka przedszkolaków otwierają się na potrzeby innych.

Dziecięca radość, kolędy, opłatek i życzenia to cudowna Wigilia naszej przedszkolnej rodziny. Życzymy wszystkim radosnych Świąt