W dniu 25 września w grupie 4-latków było słodko, smacznie i kolorowo.

W dniu 24 czerwca zakończyliśmy kolejny rok przedszkolny. W tym dniu z przedszkolem żegnały się 6-latki.

Miesiąc czerwiec sprzyja wycieczkom, więc wybraliśmy się na kolejną już wycieczkę do Stadniny Koni w Żółkiewce. Korzystając z zaproszenia Państwa Aleksandry i Pawła Konarskich na piknik pojechały nasze najmłodsze przedszkolaki.

W ramach realizowanego przez powiat polsko-czeskiego projektu ,,Wrota do bajki'' nasze przedszkolaki zaprezentowały się na deskach Teatru w Świdnicy.

Realizując projekt ekologiczny zaplanowaliśmy wycieczkę do kopalni. Wizytę w Kopalni Węgla w Nowej Rudzie rozpoczęliśmy od budynku Muzeum gdzie w 4 salach wystawowych zgromadzono eksponaty górnictwa.

Optymistyczne dzieci, optymistyczny personel i optymistyczni rodzice. Czy to możliwe?

Dnia 1 czerwca dzieci z grupy Ekoludków i Słoneczek wybrały się na wycieczkę do muzeum Geologicznego i Mineralogicznego we Wrocławiu.

W dniach 26-27 maja obchodziliśmy w przedszkolu "Dzień Mamy i Taty". Wiersze, piosenki i tańce w wykonaniu dzieci były wspaniałym prezentem za trud włożony w wychowanie swoich pociech.

Jak co roku w maju podróżujemy z Misiem Unisiem po krajach Europy. Podróż rozpoczęliśmy od wędrówki po Polsce.

Historie z życia pokazują że dziecku mogą przydarzyć się sytuacje trudne, w których nawet małe dziecko może udzielić pierwszej pomocy dorosłym.