Minęły 4 lata i czas do szkoły. W dniu 18 czerwca sześciolatki pożegnały przedszkole. Pani Dyrektor W. Górka podziękowała wszystkim nauczycielkom, pracownikom przedszkola i rodzicom za współpracę.

W ramach obchodów Dni Ziemi Strzegomskiej nasze przedszkolaki zaprezentowały się w programie artystycznym uroczystości.

12 czerwca w hali OSiR w Strzegomiu odbyła się IV spartakiada Przedszkolaka. Nasze przedszkolaki po raz drugi odniosły zwycięstwo zdobywając Puchar Burmistrza Strzegomia.

W dniach od 9 do 13 czerwca 2008r jak co roku obchodziliśmy święto Pluszowego Misia. Przedszkole zmieniło się w Misiolandię.

Korzystając z pięknej pogody w dniu 5 czerwca 2008 dzieci z grupy II, III i IV spędziły czas na basenie OSiR w Strzegomiu.

Państwo Katarzyna i Marcin Konorscy dnia 2 czerwca 2008r. zaprosili wszystkie dzieci z naszego przedszkola do Stadniny Koni w Skarżycach.

W dniach 26-27 maja 2008r. obchodziliśmy w przedszkolu "Dzień Mamy". Każda grupa gościła mamy w swojej sali.

W dniach od 5 maja do 12 maja realizowaliśmy zagadnienia z zakresu edukacji europejskiej. Poszczególne grupy wiekowe poznawały wybrane kraje - członków Unii Europejskiej: Polskę, Francję, Włochy i Grecję.

Dnia 08.04.2008r. w SCK w Strzegomiu odbyło się spotkanie z Poezją Dziecięcą.

W kwietniu przedszkole nasze wzięło udział w konkursie plastycznym "Zdrowy przedszkolak" organizowanym z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia.