Mijający rok szkolny w „Misiu Uszatku" upłynął w kolorach tęczy. W ramach programu „Optymistyczne Przedszkole" w roku szkolnym 2011- 2012 realizowaliśmy projekt edukacyjno - wychowawczy „ Tęczowy czas- od smutku do szczęścia".

Dnia 26 czerwca odbyło się w Naszym Przedszkolu uroczyste zakończenie roku przedszkolnego oraz pożegnanie dzieci kończących edukację przedszkolną.

W miesiącu czerwcu odbyły się zajęcia adaptacyjne dla nowo przyjętych dzieci do naszego przedszkola.

Z inicjatywy Fundacji Bazalt dnia 20.06 przedszkolaki spotkały się z geologiem Andrzejem Głuszyńskim, podczas którego dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy na temat budowy Ziemi, różnych skał i o sposobach wydobywania ich z Ziemi.

Kolejną przygodą jaką przeżyły przedszkolaki była wycieczka do Ogrodu Botanicznego i Muzeum Przyrody we Wrocławiu.

21 czerwca przyszło do nas lato. Mogły się o tym przekonać nasze przedszkolaki przedszkolaki W radosnych nastrojach wybrały się na wycieczkę do Stadniny Koni w Żółkiewce.

Futbol jest zabawą, wymyśloną kiedyś dla rozrywki. Nikt nie spodziewał się ,że fascynacja futbolem ogarnie cały świat.

Bajkowo, kolorowo i radośnie było 1 czerwca w naszym przedszkolu. Dzień Dziecka to dzień świętowania , a w szczególności wśród przedszkolaków.

2 czerwca uczestniczyliśmy w ogólnopolskim IX finale akcji „Z książką na walizkach".

Występy naszych przedszkolaków uświetniły XV Festyn Dziecięcy „Warto być dobrym i życzliwym".