Święto Pluszowego Misia

W dniach od 9 do 13 czerwca 2008r jak co roku obchodziliśmy święto Pluszowego Misia. Przedszkole zmieniło się w Misiolandię.

Dzieci słuchały opowiadań o Misiu Uszatku, wykonywały różnorodne prace plastyczne, przygotowały wystawę swoich ukochanych misiów. Dużym wydarzeniem były zajęcia w grupie sześciolatków, które przyprowadziły panie z biblioteki: Pani Ewa Frąckowiak i Pani Ela Michaluk. Dzieci bawiły się na urodzinach Kubusia Puchatka. Podsumowaniem naszego święta był konkurs, który przygotowała i przeprowadziła Pani Danusia Zbożeń. Wspaniała organizacja i różnorodność zadań konkursowych dostarczyła dzieciom niezapomnianych przeżyć. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy.