I Spartakiada Rodzinna

Święto Rodziny w naszym przedszkolu obchodziliśmy na sportowo. W ramach obchodów II Europejskiego Tygodnia Sportu zorganizowaliśmy I Spartakiadę Rodzinną naszego przedszkola.  

W hali sportowej OSiR w Strzegomiu spotkały się całe rodziny. Każda grupa przedszkolna wraz z rodzicami rywalizowała w siedmiu konkurencjach sportowych. Spartakiada była okazją do wspólnej zabawy, a zarazem promocją zdrowego i aktywnego sposobu życia. Oprócz licznie przygotowanych konkurencji dla najmłodszych, swoje sprawnościowe umiejętności sprawdzili rodzice. Wszyscy zawodnicy Spartakiady wykazali się ogromną wolą walki, sprawnością fizyczną oraz najważniejsze dobrym humorem. Choć walka w konkurencjach była zacięta, to ostatecznie zwycięzcami byli wszyscy uczestnicy Spartakiady. Dzieci, ponieważ mogły bawić się ze swoimi rodzicami. Rodzice, ponieważ na sportowo spędzili niezapomniane chwile ze swoimi dziećmi. Z tej okazji każda grupa otrzymała pamiątkowy puchar , a wszyscy uczestnicy spartakiady owocowy poczęstunek. Dopełnieniem sportowych zmagań była wspólna Zumba prowadzona przez instruktora - Alicję Janicką oraz piknik rodzinny w ogrodzie przedszkolnym.

Czytany 1506 razy