Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/serwisw/domains/pp2.strzegom.pl/public_html/images/artykuly/2012/galeria64
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/artykuly/2012/galeria64

Nasze uczucia i emocje.

W optymistycznym przedszkolu wszyscy uczą się życzliwości , empatii ,przyjaźni wzajemnego szacunku , wyrażania swoich emocji i uczuć. O emocjach i uczuciach nasze przedszkolaki wiedzą bardzo wiele.

Mogliśmy się o tym przekonać podczas realizacji projektu ,,W świecie emocji i uczuć '' .Wspólnie bawiliśmy się w okazywanie i wyrażanie swoich emocji i uczuć co sprawiało nam dużo radości .Przedszkolaki wykonały mapę uczuć i emocji, drzewko radości ,smutku ,zdziwienia i złości. Wiele emocji i radości dostarczyła dzieciom zabawa ,,klucz do serca ''gdzie każdy przedszkolak musiał dopasować klucz do serca swojej koleżanki .Pełna pomysłów okazała się grupa Słoneczka która wykonała łańcuchy miłości z serduszkami swoich najbliższych. Poprzez takie zabawy dzieci zdobywają umiejętności z odbiorem a także okazywaniem stanów emocjonalnych, poznają sposoby rozładowania napięć oraz panowania nad emocjami.

{gallery}artykuly/2012/galeria64{/gallery}