Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/serwisw/domains/pp2.strzegom.pl/public_html/images/artykuly/2012/galeria09
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/artykuly/2012/galeria09

Idzie lasem Pani Jesień

Tegoroczna Jesień przyszła do nas ciepła ,słoneczna z pełnym koszem jesiennych darów. Mogły się o tym przekonać nasze przedszkolaki .

W radosnych nastrojach z koszyczkami wybrały się do lasu w Żółkiewce . Jakież było zdziwienie i radość dzieci kiedy z lasu na ich spotkanie wyszła prawdziwa Pani Jesień z naręczem jesiennych kwiatów i liści .Jesienna Pani zaprosiła przedszkolaki na spacer po lesie i łące. Dzieci słuchały odgłosów lasu , wdychały jesienną woń ,zbierały liście ,kasztany ,żołędzie ,szyszki a Pani Jesień podczas wspólnej zabawy roztaczała swe uroki .Potem zaprosiła dzieci na wspólną przejażdżkę wozem konnym po lesie i pobliskich polach .W Stadninie Koni dzieci odwiedziły wszystkie zwierzęta tam żyjące ,poznały także małą sarenkę która trafiła do stadniny ze złamaną nogą. Dzieciom trudno było się rozstać z Panią Jesienią dlatego wspólnie wróciliśmy do przedszkola. Zebrane dary jesieni złożyliśmy w kąciku przyrody a Pani Jesień czytała dzieciom bajki .Kiedy przyszedł czas na pożegnanie ,dzieci z wypiekami na twarzy żegnały swojego gościa ,który obiecał że jeszcze długo z nami zostanie roztaczając piękno jesiennej pogody.

{gallery}artykuly/2012/galeria09{/gallery}