Festyn z okazji dnia dziecka pod hasłem „Zdrowy Przedszkolak”.

Od dwóch lat głównym priorytetem pracy wychowawczo dydaktycznej naszego przedszkola jest tworzenie placówki promującej zdrowie.

Podsumowaniem realizacji projektu edukacji zdrowotnej był zorganizowany w dniu 1 czerwca festyn z okazji Dnia Dziecka pod hasłem „Zdrowy Przedszkolak”. Jak co roku w tym dniu o dzieciach nie zapomniały władze samorządowe. Pan Burmistrz złożył dzieciom najlepsze życzenia i obdarował je maskotkami. Ukoronowaniem całokształtu pracy nauczycieli i dzieci było nadanie maluchom tytułu „Przedszkolaka czyścioszka”. Podczas zabawy zorganizowano konkursy, popisy artystyczne, oraz quizy o zdrowiu i higienie. Dzieci bawiły się przy muzyce strzegomskiego zespołu Ametyst. Nie zabrakło także kiełbasek z grilla. Miłe wspomnienia wesołej zabawy z pewnością na długo pozostaną w pamięci przedszkolaków.